Menu:

Dámské šátky na hory

Patříte mezi sportovní nadšence nebo si jen tak občas vyjedete na kole, vyrazíte na túru? Ať jste se zařadili mezi jakoukoliv z variant, potěší vás nabídka firmy pingu, protože při mnoha příležitostech využijete pokrývku hlavy. Tato firma nabízí mnoho možností. Vybírejte mezi klasickou kšiltovkou, která zamezí svítícímu sluníčku rušit výhled, nebo také klasickým šátkem na hlavu. Ten oceníte nejen při venkovních aktivitách, kdy vlasy lítají do obličeje a neustále ruší, ale hlavně při sportech v uzavřených prostorách. Variantou je také vázací šátek na hlavu s kšiltem. Šátky na hlavu jsou vyráběny z materiálu CoolMax® Extreme. Jedná se o příjemný hebký materiál, který skvěle odvádí pot a je prodyšný.

V nabídce jsou jednovrstvé šátky trojúhelníkového tvaru, ale zajímavou novinkou roku 2012 je taktéž “pirátský” vázací sportovní šátek na hlavu s vloženou funkční čelenkou z NANOAgent materiálu (jedná se o 100% Polypropylen s příměsí stříbra, nebo Klimatex pro lepší odvod potu). Jde o pružný materiál a tedy i univerzální velikost, je vhodný i pod cyklistickou přilbu. Ve výběru je také multifunkční šátek tuba ROORA. Zajímavostí je, že nahradí šátky na krk, šátky pirát, čelenky, gumičku do vlasů a mnohá další. Šátek je stabilní v chladném i teplém prostředí a vzhledem k tomu, že skvěle odvádí vlkohost, zachovává tělo stále v suchu a teple. Samozřejmostí je také výroba šátků v dětských velikostech.

Sportovní šátek na hlavu můžete mít i v mnoha vzorech. K dispozici v jednotlivých kusech je vzor slunce, křídla, lebky, afro, new age, ryby, etno, šmoužky, all sport, kruhy, fišky, draci a mnohé další. Pokud máte zájem o větší množství – například s firemním logem a s vlastním návrhem, nic nebrání výrobě. Minimální počet je deset kusů. Stačí výrobci dodat podklady. Například šátek tuba ROORA je ideální pro dětské tábory na rozlišení týmů, protože se jedná o multifunkční výrobek hodící se dětem jak do hry, tak i pro zahřátí.

30. 04. 2012