Menu:

Levné ubytování v Rokytnici nad Jizerou

Rokytnice na Jizerou se nachází v západní části nejvyšších hor České republiky – Krkonoš. Toto centrum je oblíbeným střediskem letních a zimních sportů, tedy pěší turistiky, cykloturistiky, lyžování i relaxace. V létě si zde užijete procházek krásnou panenskou přírodou, pěších výletů na vrcholky hor nebo jízdy na terénních koloběžkách či motokárách. Ti odvážnější z vás budou moci vyzkoušet travní lyžování. Značné množství turistických tras vás nasměruje až na vrcholky tamějších hor, například na horskou chatu Dvoračky nebo Pramen Labe.

V zimě si dosyta užijete sjezdového nebo běžeckého lyžování a snowboardingu. Na sportovce zde čekají skvěle upravené běžecké tratě a sjezdovky s vleky nebo čtyřsedačkové lanovky. Návštěvníci mohou vyzkoušet i snowtubing, což je zábavné sjíždění svahu na nafukovacích člunech. S dětmi můžete vyrazit na osvětlené kluziště a oddávat se krásám bruslení.

Přímo v Rokytnici naleznete příjemné ubytování s dobrým poměrem kvalita versus cena. Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou nabízí například Sporthotel Bohemia. Tento rodinný hotel vás uvítá příjemnou atmosférou v malebném prostředí Krkonoš. Hotel zajišťuje mnoho výletů a programů pro aktivní jedince a vyrazíte-li na dovolenou s dětmi, přímo na hotelu se nachází dětská herna, kde si děti užijí spoustu zábavy.

V zimě každý lyžař jistě ocení polohu hotelu, který se nachází přímo u lyžařských vleků. Po ránu tedy nebudete muset trávit čas čekáním na ski bus a jednoduše nasadíte lyže před hotelem. Restaurace vás přivítá klasickou českou kuchyní a pivnicí s letní terasou. Pokud vás tento hotel zaujal, bližší informace o ubytování a jeho možnostech naleznete na internetových stránkách http://www.sporthotel-bohemia.cz/.

14. 11. 2012