Menu:

Lyžařská škola pro začátečníky

Naučit se jezdit na lyžích anebo snowboardu může v současné době prakticky každý člověk. Najít ovšem ty nejkvalitnější podmínky je mnohdy poněkud složitou záležitostí. Pokud nechcete hledat dlouhou dobu, tak rozhodně není od věci využít ubytování v Pasekách nad Jizerou. Tato obec leží přímo v západní části Krkonoš a je zde možné trávit velmi pohodlnou dovolenou spojenou právě třeba s výukou lyžování ve zdejší proslulé lyžařské škole.

Je to právě lyžařská škola Paseky nad Jizerou, která svou kvalitu určitě mnohé rodiče uspokojí. Tato lyžařská škola se nachází přímo na sjezdovce u obce Paseky nad Jizerou a vede ji Luděk Šablatura, jenž byl účastníkem celkem třech zimních olympijských her. Vyškolení instruktoři jsou schopni naučit lyžování a snowboardingu prakticky každého. Když bychom měli sepsat jakýsi výčet toho, co je možné se v této lyžařské škole naučit, tak je nutné začít samozřejmě lyžováním. Samozřejmostí je pochopitelně zejména carvingový oblouk, který je jednoznačně jasnou záležitostí v ohledu na carvingové lyžování. Výcvik se také vztahuje na skákání na sjezdových lyžích a v neposlední řadě třeba i na jízdu na snowbladech. Tyto krátké lyže jsou jedním z posledních výstřelků, který si oblíbilo velké množství lidí.

Velkou výhodou je také to, že se zde také nachází půjčovna lyží Paseky nad Jizerou, která nabídne velmi pestrý sortiment a půjčit si zde mohou zájemci jak třeba klasické lyže, tak právě třeba i snowblady a v neposlední řadě i snowboardy. Naučit se v této lyžařské škole mohou zájemci mimo jiné také běžecké lyžování. Hodně velkou výhodou je zejména to, že lyžařská škola disponuje přímo vlastním vlekem, který se na sjezdovce nachází.

Samozřejmostí je mimo jiné také velmi kvalitní ubytování Paseky nad Jizerou. To je ideální v penzionu Šablatura, který se nachází hned u samotné sjezdovky. Penzion je velmi dobře vybavený a nabízí ubytování hned pro 14 osob. Samozřejmostí je přitom i možnost přistýlky. K dispozici jsou 3 pokoje dvoulůžkového typu a také dva čtyřlůžkové pokoje. Samozřejmostí je u tohoto penzionu také to, že na pokojích se nachází vlastní koupelna a také toaleta a sociální zařízení. Jinak lze také využít kuchyně a společenské místnosti. Nutné je také poznamenat, že samozřejmostí je i televize se satelitem a možnosti internetu. Vše je tu taktéž podřízeno zimnímu provozu a využít mohou hosté i lnárny a sušáku na boty.

21. 11. 2011