Menu:

Oblečení na hory

Jaro s létem v ruce jsou tu, je čas vyrazit do přírody. Vyrážíte na túry do hor? Nebo jen na procházky? Firma Pingu vás vybaví na všechny typy výletů. Základem do vysokých poloh budu určitě dobrá bunda, která neprofoukne. Například bunda Panda – ultralehká, větruodolná s maximální prodyšností nabídne tři kapsy a nepostradatelnou kapuci. Navíc má prodloužený zadní díl, takže i vaše záda budou v teple. Součástí je kompresní obal, takže i když bundu budete nosit jen sebou v batohu, nezabere příliš místa a nepřitíží zádům. Alternativou je bunda Klokan, jak už název napovídá, jedná se o bundu s velikou kapsou v předním díle bundy. Lehká a prodyšná je taktéž stejně jako Panda. Můžete použití opět i kapuci, která se schovává do límce. Šátky na krk se postarají o ochranu krku a můžete vyrazit.

Pokud natrefíte na chladnější počasí, oceníte i kvalitní mikinu. Mikina je velmi lehká, má ploché švy, nikde netlačí. Oceníte ji jako první i druhou vrstvu oblečení, je vyráběna z materiálu POLARTEC a zapíná se na zip u krku, který končí stojáčkem. Prodává se v ladícím barevném setu s funkčním šátkem na hlavu. Šátky na hlavu jsou ideálním ochranným prostředkem proti sluníčku. Na výběr je z mnoha typů, některé jsou na zavazování vzadu, jiné bez zavazování. Můžete mít tenký šátek, který zachytí vlasy, aby vás neobtěžovaly, nebo silnější se zabudovanou čelenkou pro odvod potu z čela. Všechny šátky na hlavu jsou vyráběny z prodyšných materiálů. I když se při sportu zapotíte, zajistí odvod potu a budou stále hřát. Právě tyto šátky byly jedním z prvních výrobků, které firma Pingu začala průkopnicky vyrábět spolu s čelenkami.

Máme mikinu a bundu, tělo je v teple a chráněno proti větru i dešti. Na hlavu si vybíráme vyhovující pirátský šátek a co nohy? Do teplejších dnů potěší ¾ funkční kalhoty Pingu – Jogy. Nejedná se o elasťáky, ale spíš o kalhoty pro příznivce volnějšího střihu. Kalhoty jsou z materiálu Silver strech, je to elastický materiál, který dá vyniknout liniím těla, ale zároveň udrží volný vzhled. I na tyto kalhoty je spolehnutí – skvěle odvádí pot a velmi rychle schnou. K dispozici jsou samozřejmě i v dlouhé varianta. Jsou vhodné nejen pro volný čas a výlety do přírody, ale také pro aerobik či tanec. Možná ještě poslední věc, která by mohla chybět. Multifunkční šátek. Jedná se šátek, která se dá použít samozřejmě jako šátek, ale pro svůj “tuba” tvar také jako nákrčník, čepici, gumičku do vlasů a mnohá další. I když vás teď možná nezaujal, věřte, že si najde uplatnění všude.

30. 04. 2012