Menu:

Pobytový zájezd v Rokytnici nad Jizerou

Kdo by si nepřál dostat krásný pobytový zájezd jako dárek? Každý z nás touží po dokonalém daru, který udělá radost, potěší a hlavně bude nezapomenutelný. Pobytový zájezd na horách může být velice příjemným dárkem pro vás, vaši rodinu, kamarády nebo i babičku s dědečkem. Na horách si totiž přijdou na své party kamarádů, rodiny s dětmi, zamilované páry a spoustu dalších lidí. Vyzkoušejte například kvalitní ubytování  v Rokytnici nad Jizerou a uvidíte, že budete stoprocentně spokojeni. Zdejší domácké prostředí vás okouzlí na první pohled a jistě budete překvapeni dokonalým vybavením pokojů i celého standartu hotelu.

Krásné ubytování Krkonoše bude začátkem vaší nezapomenutelné dovolené. Užijete si zde spousty zábavy a radosti se svými blízkými. Pobytový zájezd na horách jako dárek, bude tou nejlepší volbou, jakou můžete udělat. Vychutnejte si i vy chvíle plné pohody v malebném prostředí, které vám bude připomínat pohádku. Můžete si denně užívat zimních sportů, adrenalinu nebo se projet na koňském spřežení po pohádkově zasněžené přírodě. Můžete se také vydat na některou z túr nebo do nedalekého centra za poznáním historických památek. Pokud toužíte po kultuře nebo zábavě, i to je vám v Krkonoších k dispozici. Stačí si jen vybrat, co vás zajímá a co vás baví nejvíce.

Všechny informace, které potřebujete, naleznete na webové stránce www.sporthotel-bohemia.cz. Můžete si zde vyhledat ubytování, možnosti sportovních aktivit a spoustu dalších zajímavostí. Udělejte si radost pod stromečkem a darujte sobě i celé své rodině zájezd na horách, který bude ve vašich srdcích zaryt po celý život. Tento druh dárku můžete darovat také jako zajímavou svatební cestu nebo ho můžete pojmout jako krásný zájezd při nějaké zvláštní příležitosti, jako je třeba výročí, promoce a podobně.

12. 12. 2012