Menu:

Podzimní dovolená v Krkonoších

Láká Vás prožít podzimní víkend v malebném prostředí Krkonoš? Levné ubytování Krkonoše můžete najít velmi jednoduše díky internetovému portálu Kamsi.cz. Na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/krkonose/najdete pestrou škálu nejrůznějších ubytovacích zařízení přes hotely s penziony až po ubytování v soukromí.

Pohodlí pro Vaši dovolenou můžete najít také v místních apartmánech. Krkonoše lákají po celý rok zejména díky kouzelné přírodě, ve které se můžete kochat pohledem na skalnaté hřebeny, ledovcové kotle i údolí plná lesů a kamenní. Krkonoše jsou protkány dobře značenými stezkami pro pěší. Milovníci cyklovýletů si v Krkonoších také přijdou na své. Nejoblíbenějším cílem turistů zavítajících do Krkonoš je bezpochyby nejvyšší hora České republiky Sněžka, na jejímž vrcholu najdete mimo jiné také nejvýše položenou poštu v Čechách. K výletu láká rovněž pramen řeky Labe, kam můžete pohodlně dojít po svých ze Zlatého návrší.

Skvostné pohledy na umění přírody nabízí také Pančavský a Labský vodopád. S kočárkem se snadno dostanete k Mumlavskému vodopádu u Harrachova. V případě nepříznivého počasí můžete v Harrachově navštívit místní sklárnu, Hornické muzeum v Harrachově či Hospital Kuks.

Poslední víkend v říjnu či některý listopadový podzimní víkend můžete prožít také v levném ubytování Jizerské hory. Jizerské hory s dominantní horou Ještěd, horskými loukami, impozantním zámek ve Frýdlantě či Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou jsou místa, která Vám jistě zpříjemní poslední říjnový víkend.

27. 10. 2016