Menu:

Pohodová dovolená v Krkonoších

Láká Vás prožit letošní letní dovolenou v malebné přírodě Krkonoš? Pak Vás určitě nadchne internetový portál Kamsi.cz s rozmanitou nabídkou ubytování v kraji Krkonošských pohádek. Ubytování Krkonoše se Vám podaří najít prostřednictvím našeho internetového portálu také tak zvaně na poslední chvíli. Pohodlí pro Vaši dovolenou můžete najít v některém z místních hotelů, penzionů, apartmánů či ubytování v soukromí. Pokoje ve většině případů disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu.

Některé hotely nabízí svým hostům také wellness služby s využitím masáží, relaxace ve whirlpool nebo sauně. Ubytování v apartmánech i ubytování v soukromí umožňuje hostům využít k vlastním účelům také kuchyňku či úschovu kol a jiného sportovního vybavení. Krkonoše disponují nejen kvalitními ubytovacími službami a milým personálem, ale také pestrou škálou typů na výlety. Krkonoše se mohou pochlubit skalnatými hřebeny, ledovcovými kotli i lesnatými údolími. Také vodopády lákají k romantickým procházkám. Na své si zde přijdou, jak milovníci pěší turistiky, tak cykloturistiky.

K nejlákavějším turistickým cílům bezpochyby patří pramen Labe, Pančavský i Labský vodopád, nejvyšší vrchol České republiky Sněžka i naučná stezka Černohorským rašeliništěm s vyhlídkovou věží. Výlet si můžete udělat také k rozhledně Masarykovy věže samostatnosti s hvězdářskou kupolí v Hořicích nebo k historickému dolu Kovárna. V případě nepříznivého počasí si nenechejte ujít Hornické muzeu v Harrachově, Hospital v Kuksu nebo vojensko – historické muzeum na tvrzi Stachelberg.

29. 06. 2016