Menu:

Ski areál Rokytnice

Není nic lepšího, než strávit dovolenou snů v zimních obdobích. Velmi populární lyžování a pobyt na horách je to nejkrásnější, co si mohou lidé v zimě přát. Zejména vyhlášený je ski areál Rokytnice, kde si bude člověk připadat, jako by navštívil ráj na zemi. Nejen, že veškeré sjezdovky v této oblasti jsou krásně upraveny, ale všechny hotely a chatky jsou dokonalé a vzpomínka na ně bude zcela jistě nezapomenutelná. Pokud lidé řeší ubytování Rokytnice nad Jizerou, určitě jim velmi pomohou různé informace, které jsou volně dostupné na internetu, nebo se mohou jít poptat do některých cestovních kanceláří, které se problematikou zimních dovolených zabývají.

Jak již bylo řečeno, tato oblast je jednou z nejkrásnějších destinací pro zimní dovolenou v naší republice. Každoročně se sem sjíždějí tisícovky lidí nejen ze všech koutů České republiky, ale také ze zahraničí. Rokytnice nad Jizerou se však nevyznačují pouze možností dokonalé zimní dovolené, ale velice je zajímavá také historie této oblasti. Přestože spadají do Krkonoš, byly osídleny již v polovině 16. století a samotná obec se pyšní rokem založení 1574. Pokud by návštěvníky místa lyžování omrzelo, budou mít možnost navštívit různé historické památky, muzea nebo galerie.

Dříve byla zimní dovolená výsadou movitějších rodin, dnes už tomu tak zcela jistě není. V této Krkonošské oblasti se nabízí různé levné ubytování Rokytnice nad Jizerou, které si oblíbí zcela jistě každý návštěvník. K dispozici mají lidé různé domácké chaloupky, ve kterých se budou cítit velmi příjemně a hlavně se sem budou chtít každým rokem stále vracet. Z toho všeho vyplívá, že ski areál Rokytnice nad Jizerou jsou dokonalým místem pro strávení krásné zimní dovolené a na své si zde přijde naprosto každý.

26. 01. 2012