Menu:

Ubytování pro rodiny s dětmi

Rozhodnete-li se strávit vaši dovolenou na horách, tak rozhodně neučiníte špatné rozhodnutí a je zapotřebí říct, že třeba takové Krkonoše jsou určitě velmi dobrou volbou. Za předpokladu, že sháníte ubytování pro rodiny s dětmi, není žádný problém zvolit některou z velmi kvalitních ubytovacích kapacit, která je tady nabízená.

Máme-li doporučit ubytování v Krkonoších v hotelu, tak velmi dobrou volbou je určitě Sporthotel Bohemia, který se nachází přímo v jednom z horských středisek Krkonoš, v Rokytnici nad Jizerou. Pokud navíc sháníte levné ubytování Rokytnice nad Jizerou, pak je hotel velmi dobrým tipem. Poloha Sporthotelu Bohemia je natolik výhodná, že není problém se vyrazit za skvělými zážitky jak v zimním, tak i v letním období. Když už ale mluvíme o rodinné dovolené s malými dětmi, měli bychom se soustředit zejména právě na atrakce, které hotel nabízí těmto nejmenším rekreantům.

Začneme-li ubytováním, tak zjistíme, že hostům jsou k dispozici jako dvojlůžkové, tak i trojlůžkové anebo čtyřlůžkové pokoje. Samozřejmostí je možnost přistýlky na těchto pokojích v případě vícečlenné rodiny. V podstatě všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a některé pokoje mají také vlastní vanu. K vybavení patří také televizor se satelitem a telefon, který disponuje přímou volbou. Ubytování Krkonoše v tomto hotelu nabídnou tedy pro rodiny s dětmi velmi výhodné, což pochopitelně ještě také potvrzuje řada atrakcí pro nejmenší.

K dispozici je celé rodinné patro, které mohou využít právě rodiny s dětmi. Zahrát si na tomto patře tedy lze třeba takový virtuální bowling anebo virtuální pinball. Pokud máte raději stolní fotbálek, tak ten je tu pochopitelně k dispozici také. Není problém ale také volit i jinou zábavu, mezi kterou patří třeba šipky anebo jukebox. Není problém také využít hned dvou dětských heren, které se tu nacházejí také.

Jinak bychom měli také říct, že v okolí Rokytnice nad Jizerou je možné také trávit čas třeba jízdou na lyžích anebo na snowboardu. Stoprocentně lze říct, že délka tratí je velká a dopravní obslužnost je také dostačující. V letním období lze využít lyžování na travních lyžích, které je také velmi zajímavou záležitostí. Hodně lákavá je také jízdy na motokárách, která je také z tohoto hotelu velmi dobře dostupná. Zapomenout bychom neměli ani na zimní bobování před samotným hotelem. To děti jistě ocení.

23. 11. 2011