Menu:

Vánoční dárek pro prarodiče

Ráda se vracíte na návštěvu k Vašim prarodičům a ráda byste jim letos pod vánoční stromeček věnovala dárek, který si skutečně zaslouží? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky, která se zaměřuje na prožitkové vánoční dárky. Babička s dědou ve většině případů patří k lidem, kteří o své vnoučata velmi rádi pečují a tráví s nimi volný čas. Svou lásku a vděčnost jim můžete vyjádřit v podobě vánočního dárku pro babičku v podobě gurmánského či prožitkového zážitku.

Více typů na vánoční dárky pro prarodiče najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz. Takový zážitek jim umožní odpočinout si od každodenních starostí a užít si chvíli jen tak pro sebe. Kromě toho si mohou vychutnat také krásně zasněžené krajiny například v Šindlerově Mlýně. Volný čas mohou vyplnit procházkami po krásné horské přírodě. Špindlerův Mlýn je rájem zejména pro vášnivé lyžaře. Těchto zimních radovánek si mohou Vaši prarodiče užít necelých pět kilometrů od ubytování v areálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně.

Odpočinout si budou moci v římských lázních, kde na ně čeká whirpool koupel se sklenkou sektu či parní lázeň. Navštívit mohou také solárko.

Navštěvují – li Vaše prarodiče rádi historické památky České republiky, pak je určitě potěšíte zážitkovým pobytem v ráji české historie, kterou je Český Krumlov. Nejen město Český Krumlov, ale také samotné ubytování dýchne na hosty historickou atmosférou. Ubytovat si budou moci v renesanční stavbě z konce 16. století. Takovýto Vánoční dárek pro dědečka udělá radost nejen dědovi, ale i babičce. Během tohoto pobytu si bude Vaše babička i dědeček připadat jako za mlada, když do sebe byli čerstvě zamilovaní. 

30. 10. 2014