Menu:

Vyrazte na dovolenou do Pasek nad Jizerou

Podzim se nám přehoupl do poslední fáze a je na čase začít přemýšlet, kam se letos vydáme na lyžování. České hory nabízí spoustu příležitostí k zimním radovánkám. Velkou oblibu v posledních letech získávají především Jeseníky a Beskydy, avšak ani Krkonoše za těmito lokalitami nezaostávají. Zimní dovolené jsou v oblibě zejména u lidí, kteří milují sjezdové lyžování.

Krkonoše patří k nenavštěvování horám v České republice, neboť se mimo jiné mohou pyšnit také nejvyšší horou v naší zemi, kterou je Sněžka. Milovníci lyžování najdou v Krkonoších spoustu příležitostí k ubytování. Mezi doporučovaná ubytovací střediska patří bez pochyb Penzion Paseky nad Jizerou. Jedná se o velmi známé lyžařské letovisko, které si zajisté zaslouží Vaši pozornost.

Ubytovat se můžete v tomto pohodlném penzionu, kde se bude cítit jako doma. Daleko to odtud nebudete mít ani všem fanouškům skoků na lyžích známého Harrachova. Krkonošská příroda Vás upoutá na první pohled svou krásou i svěžestí.

Paseky nad Jizerou patří k odnepaměti k nejoblíbenějším lyžařským letoviskům, neboť se zde nachází spousta upravených sjezdovek a na své si zde přijdou rovněž milovníci běžkařského lyžování. Kdo neměl prozatím čest se tomuto lyžařskému umění naučit, nemusí zoufat, nebo instruktoři lyžařské školy, která k tomuto penzionu náleží, Vás lyžovat naučí. Nemusíte si sebou brát ani lyže, neboť zde najdete i půjčovnu lyžařského náčiní. Pokud nepatříte zrovna k milovníkům zimy, můžete si zde zarezervovat dopředu pobyt na letní dovolenou. Bližší informace najdete na těchto webových stránkách http://www.pension-sablatura.cz/.

25. 11. 2012