Menu:

Vyrazte na lyže do Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou se právem řadí mezi sportovní, turistická i relaxační centra v srdci Krkonoš. Každoročně je navštěvována tisíci turisty jak během letní sezóny, tak v zimě. Láká na zimní radovánky i příjemné túry v malebné krajině v jejím okolí, málokdo tedy krásám krkonošského kraje odolá.

Rokytenské lyžařské středisko je mezi lyžaři vyhlášené. Na aktivní sportovce čekají skvěle upravené běžecké tratě a sjezdovky, které jsou dle sněhu a potřeby uměle zasněženy děly.

V Rokytnici naleznete lyžařské servisy a půjčovny lyží, kde si můžete zapůjčit nejnovější modely lyžařského vybavení či si to vaše nechat seřídit. Lyžařské školy jsou připraveny zlepšit vaše dovednosti a v případě, že byste se chtěli „vydovádět“, vyzkoušejte snowtubing nebo snowpark. Do Rokytnice zajíždí i speciální lyžařský skibus, který zajišťuje dopravu lyžařů z centra ke sjezdovkám a naopak. Autem se jednoduše dostanete i do větších středisek.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou je dobré kvality za příjemné ceny. Ubytovat se můžete v menších hotelech rodinného typu, v penzionech, apartmánech nebo v soukromí, většinou v chalupách nebo rodinných domech. Vybrat si lze mezi ubytováním se snídaní, polopenzí či plnou penzí dle vašich potřeb a požadavků.

Mezi dobré ubytovací tipy patří Sporthotel Bohemia, který je oblíbený nejen díky své skvělé lokalitě, a to v blízkosti vleků, ale i díky množství kvalitních služeb, které nabízí. Kromě dobré restaurace v něm naleznete bowling bar, fitness, masáže, saunu nebo solárium. Wi-fi připojení je samozřejmostí. Více informací získáte přímo na internetových stránkách hotelu. Zde si můžete ubytování rovnou rezervovat. Odkaz na tuto stránku je http://www.sporthotel-bohemia.cz/.

25. 01. 2013