Menu:

Zážitek jako dárek

Mnoho z nás přemýšlí o tom, co koupit svým blízkým, abychom je potěšili a dali něco, na co nikdy v životě nezapomenou. Darovat zážitek jako dárek je v poslední době stále více populární a stále více lidí o tomto druhu dárku přemýšlí. Ten, kdo se zajímal konkrétně o tandemový seskok jako o dárek pro svého blízko, si jistě zjišťoval také cenu tohoto adrenalinového zážitku. Tandemový seskok cena se běžně pohybuje okolo 3000 Kč, záleží také hodně na to, kde a za jakých podmínek budete chtít svůj tandem zakoupit.


Velmi oblíbené jsou v současnosti různé slevové portály, na kterých se také velice často objevuje tandemový seskok sleva. Jak již bylo řečeno, klasický tandem bez slevy stojí něco okolo 3000 Kč, ovšem díky různým slevám a bonusům, si dnes může člověk tuto adrenalinovou bombu zakoupit za nižší cenu, než 1500 Kč. Stačí se jen pozorně podívat po možnostech, které se dnes lidem otvírají na každém rohu. Nejen slevové portály, ale také přímo různé zážitkové společnosti nabízejí svým stávajícím i novým klientům zvýhodněné ceny různých zážitkových dárků. Často se dají zážitkové dárky různě zkombinovat a sloučit tak, že jejich cena bude opravdu velice výhodná a možná k nim dostanete od společnosti také nějaké ten adrenalinový bonus.


Velmi dobrými cenami se pyšní zejména tandemový seskok Praha. Na webových stránkách této populární adrenalinové společnosti naleznete ceník všech jejich nabízených služeb, ze kterých si můžete vybrat. Při seskoku padákem u této společnosti vás bude doprovázet odborně školený profesionál, kterému se říká tandemový pilot. Ten k vám bude po celou dobu seskoku pevně přivázán a bude korigovat váš zážitek od vstupu do letadla, až po konečné odjištění od padáku na zemi. Darovat adrenalinový zážitek svým blízkým je velice dobrý nápad a vaší rodině se tento druh dárku bude jistě velice líbit.

18. 01. 2012